Plébániai hirdetések 2021.09.19 - 2021.09.26

"Ez a fajta nem megy ki másként, csak imádság és böjt hatására" - felelte.
Útjukat folytatva átvándoroltak Galileán. De nem akarta, hogy valaki tudjon róla, mert a tanítványait akarta tanítani. Megmondta nekik, hogy az Emberfiát az emberek kezére adják, megölik, de azután hogy megölik, harmadnapra feltámad. Nemigen értették ugyan a szavait, de nem merték kérdezgetni.
Kafarnaumba értek. Amikor már otthon voltak, megkérdezte tőlük:
"Miről beszélgettetek az úton?" Hallgattak, mert egymás közt arról tanakodtak az úton, hogy ki nagyobb közülük. Leült, odahívta a tizenkettőt, s így szólt: "
Ha valaki első akar lenni, legyen a legutolsó, mindenkinek a szolgája."
Aztán odahívott egy gyereket, közéjük állította, majd ölébe vette, s folytatta:
"Aki befogad egy ilyen gyereket az én nevemben, engem fogad be. Aki pedig engem befogad, nem engem fogad be, hanem azt, aki küldött engem."
(Mk 9, 30-37)

2021. SZEPTEMBER 19. Vasárnap - Évközi XXV. vasárnap .:
A kis képekre kattintva megtekintheti a hirdetés részleteit teljes méretben.

2021.09.19 Hirdetések 1.2021.09.19 Hirdetések 1.2021.09.19 Hirdetések 2.2021.09.19 Hirdetések 2.