Plébániai hirdetések 2017.03.05 - 2017.03.12

„Akkor a Lélek a pusztába vitte Jézust, hogy a sátán megkísértse. Negyven nap és negyven éjjel böjtölt, végül megéhezett. Odalépett hozzá a kísértő, és így szólt: "Ha Isten Fia vagy, mondd, hogy ezek a kövek változzanak kenyérré." Azt felelte: "Meg van írva: Nemcsak kenyérrel él az ember, hanem minden tanítással is, amely az Isten szájából származik." Most a szent városba vitte a sátán, és a templom párkányára állította.
"Ha Isten Fia vagy - mondta -, vesd le magad, hiszen írva van: Parancsot adott angyalainak, a kezükön hordoznak majd, nehogy kőbe üsd a lábad." Jézus így válaszolt: "Az is meg van írva: Ne kísértsd Uradat, Istenedet." Végül egy igen magas hegyre vitte a sátán, s felvonultatta szeme előtt a világ minden országát és dicsőségüket.
"Ezt mind neked adom - mondta -, ha leborulva imádsz engem."
Jézus elutasította: "Távozz sátán! Meg van írva: Uradat, Istenedet imádd, s csak neki szolgálj!" Erre otthagyta a sátán és angyalok jöttek a szolgálatára.”
(Mt 4, 1-11)

2017. MÁRCIUS 5. Vasárnap, Nagyböjt 1. vasárnapja :
A kis képekre kattintva megtekintheti a hirdetés részleteit teljes méretben.

2017.03.05 Hirdetések 1.2017.03.05 Hirdetések 1.2017.03.05 Hirdetések 2.2017.03.05 Hirdetések 2.